bitcon ethereum kurs api

Popularne aplikacje kryptowalutowe

Kryptowaluty wychodzą z cienia i coraz bardziej interesują inwestorów na całym świecie. Są stosunkowo nowym sposobem na wypracowywanie zysków, który może stanowić alternatywę dla konwencjonalnych inwestycji. Jeśli i Was interesuje tematyka kryptowalut i ich notowań, warto sięgnąć po aplikacje kryptowalutowe, które dostarczą Wam informacji o wirtualnych walutach.

Wiadomości ze świata kryptowalutowego

Kryptowalutowe aplikacje powinny dostarczać inwestorom i osobom, które po prostu interesuje ten temat, najświeższych informacji z giełd wirtualnych walut. Takie założenia spełnia aplikacja Bitcoin Checker i wbrew pozorom nie jest ona wyłącznie przeznaczona dla Bitcoina. Znajdziemy w niej aktualne kursy kryptowalut, kurs Bitcoina i wykresy poszczególnych kryptowalut.

Narzędzie dla aktualnych inwestorów

Inną aplikacją kryptowalutową jest Blockfolio, czyli kompleksowe narzędzie dla inwestorów, które pozwala na dodanie do grona interesujących nas środków płatniczych poszczególnych tokenów – Bitcoin, Litecoin czy Ethereum itp. Można określać w niej wartość swojego portfela i na bieżąco śledzić kształtowanie się kursów kryptowalut. To proste w obsłudze narzędzie do obliczania wysokości zysków i strat z inwestycji kryptowalutowych. W aplikacji tej można znaleźć strumień najważniejszych wiadomości ze świata kryptowalut.

Prosty kurs kryptowalut – aplikacja Bitcoin Price IQ

Dla inwestorów, którzy poszukują prostego w obsłudze, intuicyjnego oprogramowania służącego do śledzenia notowania Bitcoin i innych wirtualnych środków płatniczych, przeznaczona jest aplikacja Bitcoin Price IQ. Obsługuje ona polski język, co jest zdecydowany jej atutem dla polskich inwestorów. Pozwala na przeliczanie cen kryptowalut na PLN. Oprócz popularnych kursów kryptowalut jak Bitcoin i Litecoin oraz Ethereum, obsługuje ona najbardziej egzotyczne kryptowaluty. Za jej pomocą możemy je uszeregować według największej popularności lub przyjąć inną systematykę grupowania.

Szybki dostęp do informacji

Aplikacja Bitcoin Ticker Widget przedstawi czytelnie kursy kryptowalut każdemu użytkownikowi. To ciekawa aplikacja obsługująca większość popularnych środków płatniczych. Przedstawia ich notowania w ramach czytelnych wykresów kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.